Zamknij
Zamknij
Zamknij

Wyjątkowy dzień dla KP PSP w Kutnie oraz jednostek OSP

7 listopada w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie odbyła się uroczystość przekazania pojazdów pożarniczych dla jednostek ochrony przeciwpożarowej z terenu Powiatu Kutnowskiego.

PSP w Kutnie otrzymała 2 nowe pojazdy a dotychczas użytkowane dwa pojazdy przekazała dla OSP Pniewo i OSP Ostrowy -Cukrownia.

Nowe pojazdy to: 

  •  Średni samochód ratowniczo – gaśniczy GBA 3,1/24 na podwoziu Renault. Pojazd wyposażony jest w silnik o mocy 286 KM oraz w podwozie miejskie, które doskonale sprawdzi się w trudnych, wąskich wjazdach do posesji i osiedli na terenie miast powiatu kutnowskiego. Samochód wyposażony jest w zbiornik wodny o pojemności 3100 litrów oraz zbiornik środka pianotwórczego o pojemności 310 litrów.
  • Ciężki samochód ratowniczo – gaśniczy GCBA 5/32 na podwoziu MAN. Wyposażony jest w silnik o mocy 320 KM oraz napęd 4×4 dlatego też doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach ukształtowania terenu powiatu kutnowskiego. Samochód wyposażony jest w zbiornik wodny o pojemności 5000 litrów oraz zbiornik środka pianotwórczego o pojemności 500 l.

Serdecznie gratuluję.

Zaprzyjaźnione strony

Strona archiwalna

Pod poniższym adresem znajdą Państwo archiwalne wydarzenia i galerie: przejdź do archiwum .

Formularz kontaktowy

Szczegółowe informacje kontaktowe znajdą Państwo w zakładze Kontakt .