Zamknij
Zamknij
Zamknij

Konferencja Prasowa z Kutnie.

W dniu 26 czerwca w Kutnie odbyła się konferencja prasowa #ZjednoczonaPrawica Suwerenność i Bezpieczeństwo – z udziałem:

Senator RP Przemysław Błaszczyk

Marek Matuszewski-Poseł na Sejm RP

Piotr Polak– Poseł na Sejm RP

Zbigniew Linkowski– Wiceprzewodniczący Sejmiku WŁ

Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski

Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska

Jolanta Pietrusiak- Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego
Pomimo pojawiających się czasem różnic idziemy zjednoczeni, bo działamy z miłości do Polski. W sobotę daliśmy temu wyraz jako cały obóz Zjednoczonej Prawicy pod przywództwem p. Prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Spotkaliśmy się pod kopalnią #Turów, bo to miejsce, które ogniskuje wyzwania i problemy przed jakimi stoi Polska: obrona suwerenności, bezpieczeństwa energetycznego i niezależności.

Broniąc Turowa bronimy bezpieczeństwa i suwerenności polskiej energetyki. Bronimy miejsc pracy i podstawowej zasady transformacji energetycznej, czyli tego, że musi być ona sprawiedliwa i nie może odbywać się kosztem ludzi.

Ponadto mówimy stanowcze NIE dla nielegalnej migracji! Będzie referendum w tej sprawie, bo WIĄŻĄCE będzie gwarancją dla wszystkich obywateli, iż żaden rząd nie wyrazi zgody na przymusową relokację.

Jako Prawo i Sprawiedliwość zawsze chcemy być blisko ludzkich spraw, nie boimy się konfrontacji z problemami ludzi, bo odpowiedzialna władza jest od tego, aby te problemy rozwiązywać.

Zaprzyjaźnione strony

Strona archiwalna

Pod poniższym adresem znajdą Państwo archiwalne wydarzenia i galerie: przejdź do archiwum .

Formularz kontaktowy

Szczegółowe informacje kontaktowe znajdą Państwo w zakładze Kontakt .