Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Stulecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Tumie

Jubileusz 100-lecia OSP Tum. Przekazanie nowego sztandaru, otwarcie wyremontowanej strażnicy wraz z odsłonięciem pamiątkowej tablicy. Gratulacje organizatorom Druhom OSP Tum i życzenia kolejnych 100 lat złożył Senator RP Przemysław Błaszczyk.

Powrót z kolonii

17 sierpnia powitalismy całą i zdrową młodzież, która 4 sierpnia wyjechała na kolonie do Jastrzębiej Góry.  Wyjazd zorganizowany był przez Biuro Senatora RP Przemysława Błaszczyka. Kolonie udane, buzie roześmiane  Łez na pożegnanie również nie zabrakło 😉 Dziękujemy bardzo, że byliście z nami i już dziś zapraszamy na Kolonie w przyszłym roku!

90 lat OSP w Rożniatowie

15 sierpnia 2018 roku świętowano 90-lecie powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Rożniatowie. W uroczystości wziął udział Senator RP Przemysław Błaszczyk. W tym dniu wielu druhow otrzymało odznaczenia i wyróżnienia, a także dokonano przekazania jednostce nowego sprzętu, w tym motopompy.

Obchody 98. Roczniczcy Bitwy Warszawskiej oraz Święto Wojska Polskiego w Kutnie

15 sierpnia w Kutnie odbyła się podwójna uroczystość. Oprócz Święa Wojska Polskiego obchodzono także 98. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Senator RP Przemysław Błaszczyk uczestniczył w uroczystej mszy świętej oraz apelu na cmentarzu przy grobach żołnierzy, gdzie oddając hołd poległym złożył symboliczną wiązankę kwiatów.

100 lat OSP w Nagórkach

12 sierpnia w Nagórkach odbył się jubileusz 100-lecia istnienia miejscowej jednostki OSP. W uroczystości w imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka uczestniczyła Monika Kilar-Błaszczyk. Tradycyjnie podczas uroczystości odbyły się ceremonie odznaczeń Sztandaru oraz druhów świętującej jednostki.

foto: UG Grabów

Kolejny turnus kolonijny dla dzieci

4 sierpnia wyjechała kolejna grupa młodzieży na letnie kolonie nad morzem. Najbliższe dwa tygodnie nasze dzieci spędzą w ośrodku "Hutnik" w Jastrzębiej Górze. Organizatorem koloni jest Fundacja Dar dla Potrzebujących, wpółorganizatorem - Senator RP Przemysław Błaszczyk.

Senator RP Przemysław Błaszczyk w programie "Gość po 8"

24 lipca w Radio Łódź w programie "Gość po 8" Senator RP Przemysław Błaszczyk wziął udział w rozmowie na temat senackiego głosowania w sprawie prezydenckiego referendum konstytucyjnego. 

Całość rozmowy można prześledzić na stronie Radia Łódź

100 litrów krwi na 100 lat policji

18 lipca przed Komendą Powiatową Policji w Łęczycy po raz drugi stanął ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Trwa akcja 100 litrów na 100 lat policji, którą Senator RP Przemysław Błaszczyk chętnie wspiera. Zbiórki krwi przed łęczycką komendą zaplanowane są na co trzeci miesiąc. Cel, jaki wyznaczyli sobie mundurowi jest zebranie 100 litrów krwi z okazji przypadającego w roku 2019 jubileuszu 100 lat istnienia polskiej policji.

Wieści z kolonii w Dziwnówku

Przy współpracy z Fundacją Dar dla "Potrzebujących" Senator RP Przemysław Błaszczyk zorganizował koljne wyjazdy na kolonie dla dzieci. Wyjazd był dofinansowany z Funduszu KRUS.

W dniach 15-28 lipca w nadmorskim Dziwnówku młodzież kolonijna z naszego terenu wypełniała czas wakacyjnego pobytu nad Bałtykiem. Zajęcia plastyczne i sportowe pozawały zapomnieć o nudzie.

100 lecie w Ostrowsku

W dniu 15 lipca obchodzono 100 lat istnienia OSP w Ostrowsku gm. Uniejów. Podczas uroczystości została  odsłonięta tablica w hołdzie założycielom i kontynuatorom działalności OSP w Ostrowsku. Obchody były tym bardziej szczególne, ponieważ jednostka otrzymała sztandar, który został odznaczony złotą odznaką ZOSP RP. Ponadto wielu druhów jubilatki zostało wyróżnionych i odznaczonych. W imieniu Senatora RP Przemyslawa Błaszczyka pamiątkową statułetkę wraz z życzeniami na ręce Prezesa Mariana Nity przekazał Dyrektor Biura Anna Straszwska.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na kolejne 100 lat.


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.