Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Targi Rolne w Bratoszewicach

W miniony weekend Senator RP Przemysław Błaszczyk brał udział w XIX Wojewódzkiej Wystawie Zwierząt Hodowlanych oraz Targach Rolnych ”W sercu Polski” w Bratoszewicach, na których obecny był także Pan Ryszard Zarudzki – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Otwarcie fabryki JTI w Gostkowie

W środę, 14 czerwca, miało miejsce uroczyste Otwarcie Fabryki Tytoniu połączone z 10-leciem istnienia Firmy JTI Polska w Gostkowie. Po uroczystej prezentacji dokonań Pracowników wszyscy goście mogli zwiedzić gmach i zobaczyć, jak funkcjonuje fabryka. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka na uroczystościach były obecne Ewelina Niciak i Magdalena Bindas.

Nagrody w Łowiczu

We wtorek, 13 czerwca, Magdalena Bindas w imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka wręczyła nagrody Laureatom konkursu „Polski Parlament i Unia Europejska okiem Młodego Obywatela” w Łowiczu. Zostali nagrodzeni Wychowankowie następujących placówek: Przedszkola w Sobocie, Przedszkola nr 7 w Łowiczu, Przedszkola nr 10 w Łowiczu oraz Szkoły Podstawowej nr 7 w Łowiczu. Serdeczne gratulacje!

XIX Przegląd Orkiestr Dętych Powiatu Łęczyckiego w Świnicach Warckich

11 czerwca w Świnicach Warckich odbył się XIX Przegląd Orkiestr Dętych Powiatu Łęczyckiego. Wzięło w nim udział 10 Jednostek działających przy lokalnych OSP: Góra Św. Małgorzaty, Mazew, Piątek, Pruszki, Stemplew, Świnice Warckie, Witonia, Tum, Grodzisko, Gmina Łęczyca. Po koncercie każda z orkiestr otrzymała w nagrodę wybrany instrument muzyczny. Poziom zaprezentowany przez wszystkie Jednostki był naprawdę wysoki i godny podziwu. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka występów wysłuchała Ewelina Niciak.

Piknik rodzinny w Topoli Królewskiej

W niedzielę, 11 czerwca, w Szkole Podstawowej w Topoli Królewskiej odbywał się piknik rodzinny. Każda klasa, począwszy od 3-letnich przedszkolaków, miała okazję zaprezentować na scenie swoje zdolności taneczno-wokalne. Ponadto goście mogli zobaczyć, jak trenuje się karate. Oprócz prezentacji uczniów uczestnicy pikniku mogli wziąć udział w loterii fantowej, zabawach zorganizowanych przez animatorki, obejrzeć wozy służb mundurowych czy zakosztować atrakcji wesołego miasteczka. Piknik przyciągnął całe rodziny, a dobrej zabawie sprzyjała piękna pogoda. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka była tam obecna Magdalena Bindas.

VI Przegląd Taneczny "W sercu taniec" w Stemplewie

W środę, 7 czerwca,  w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie odbył się VI Przegląd Taneczny „W sercu taniec”. Konkurs wzbudził ogromne zainteresowanie, gdyż do udziału w nim zgłosiło się mnóstwo uczestników z terenu całego województwa łódzkiego. Zostali oni podzieleni na 5 kategorii: przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły specjalne i z oddziałami integracyjnymi, gimnazja oraz soliści. Każdy Uczestnik został nagrodzony. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka na wydarzeniu obecna była i nagrody wręczyła Magdalena Bindas.

Nagrody w Kiernozi i powiecie kutnowskim

6 czerwca Magdalena Bindas w imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka rozdała nagrody oraz dyplomy za udział w konkursie „Polski Parlament i Unia Europejska okiem Młodego Obywatela” Uczniom z Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Kiernozi.

Z kolei 8 czerwca nagrody zostały przyznane Uczniom ze Szkoły Podstawowej w Micinie, Szkoły Podstawowej w Pniewie, Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie, Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie i Szkoły Podstawowej w Strzelcach. Gratulujemy Zwycięzcom! 

Radni Gminy Daszyna w Warszawie

5 czerwca Radni Gminy Daszyna na czele z Panem Wójtem Zbigniewem Wojterą na zaproszenie Senatora RP Przemysława Błaszczyka odbyli wycieczkę do stolicy. Na początku zwiedzili Sejm i Senat, poznając tajniki pracy władzy ustawodawczej na szczeblu państwowym. Następnym punktem wyprawy była Telewizja Polska, gdzie można było dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat nagrywania programów TVP oraz możliwości pracy w tym gmachu. Później nadszedł czas na przeżycie piłkarskich emocji, których Radni doświadczyli podczas spaceru po Stadionie Narodowym. Miłym zakończeniem wycieczki była obiadokolacja w oberży w Nieborowie pod Łowiczem. Dziękujemy Państwu za udział w wyjeździe i zapraszamy na kolejne!

100-lecie Szkoły Podstawowej w Świnicach Warckich

1 czerwca w Szkole Podstawowej w Świnicach Warckich miało miejsce wielkie wydarzenie: odbywały się bowiem obchody 100-lecia istnienia Placówki oraz 40-lecia nadania jej imienia Marii Konopnickiej. Uroczystości rozpoczęły się Mszą św., po której wszystkich zebranych powitał Dyrektor – Pan Andrzej Karkowski. Została odsłonięta również tablica upamiętniająca wczorajsze wydarzenie. Następnie wszyscy goście mogli obejrzeć profesjonalny spektakl „O krasnoludkach i sierotce Marysi” przygotowany przez Uczniów Szkoły. Na święcie obecna była nawet prawnuczka Marii Konopnickiej – patronki Szkoły w Świnicach, która swego czasu mieszkała w pobliskim Gusinie. Na wydarzeniu tym Senatora RP Przemysława Błaszczyka reprezentowały Ewelina Niciak oraz Magdalena Bindas.

60-lecie Orkiestry OSP Mazew

28 maja Senator RP Przemysław Błaszczyk brał udział w obchodach 60-lecia istnienia Orkiestry Dętej przy OSP Mazew. Uroczystości rozpoczęła Msza św., po której nastąpił przemarsz pod strażnicę OSP, następnie została odczytana historia Orkiestry, a całe wydarzenie uświetnił jej koncert.


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.