Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Wręcznie nagród w konkursie "List do Ojca. List do Taty"

Wręcznie nagród w konkursie "List do Ojca. List do Taty"

18 października 2017 r. w Senacie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom 4. edycji konkursu „List do Ojca. List do Taty”, zorganizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją im. Cyryla i Metodego/Inicjatywa Tato.Net pod honorowym patronatem rzecznika praw dziecka Marka Michalaka. Podczas uroczystości konkursowe listy czytał aktor Radosław Pazura. 
Mamy przyjemność poinformować, że z okręgu wyborczego Senatora Przemysława Błaszczyka laureatką zo
stała Zuzanna Bartczak ze Szkoły Podstawowej w Czernikowie, która zajęła II miejsce w Polsce! Serdecznie gratulujemy zarówno Zuzi jak i tacie, który bez wątpienia jest dumny ze swojej córki. Oprócz nagród rzeczowych laureaci z rodzicami zwiedzili parlament i odwiedzili Centrum Nauki Kopernik.

Szkoła Podstawowa z Leźnicy Małej w stolicy

Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej z wizytą w Warszawie

W dn. 18.10.2017r. odbyła się wycieczka do Warszawy zorganizowana przez biuro senatorskie Przemysława Błaszczyka. Uczestniczyli w niej uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej z Leźnicy Małej. Pierwszym etapem wycieczki był Sejm i Senat. Uczniowie dowiedzieli się o funkcjonowaniu współczesnego parlamentu oraz zapoznali się z obowiązkami, prawami i pracą parlamentarzystów. Kolejnym punktem była Telewizja Polska, w której wycieczkowicze zobaczyli studia telewizyjne oraz muzeum. Ostatnim miejscem zwiedzania był Zamek Królewski. Uczniowie zobaczyli tam część muzealną: sale i komnaty królewskie oraz obejrzeli projekcję filmową odnośnie historii zamku. 

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej

W dniu dzisiejszym odbył się Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. W imieniu Senatora Przemysława Błaszczyka list odczytała Joanna Łukasiak.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Senatora RP Przemysław Błaszczyk złożył życzenia oraz napisał list, w którym dziękuje Nauczycielom i Pracownikom Oświaty za trud włożony w wychowanie dzieci i młodzieży. Poniżej możemy przeczytać jego treść. 

Jubileusz Szkoły Podstawowej w Witoni

Jubileusz Szkoły Podstawowej w Witoni 

W piątek 13.10.2017 witońska placówka uroczyście obchodziła Jubileusz 40 lecia oddania do użytku obecnego budynku szkoły i 10 rocznicę nadania imienia gimnazjum Św. Jadwigi Królowej Polski. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta prowadzona przez ks. biskupa łowickiego Józefa Zawitkowskiego oraz księży wikariuszy pracujących w szkole. Drugą częścią spotkania było wręczenie nagród dla nauczycieli, którzy wytrwale i należycie wykonują swoją pracę jaką jest wychowanie młodzieży. Ostatnim punktem była inscenizacja „O tym, jak królowa Jadwiga uratowała Akademię Krakowską” wykonana przez uczniów. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka  wystąpiła Joanna Łukasiak, przekazując pamiątkową tabliczkę oraz list z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łęczycy w stolicy

W dn. 10.10.2017 po raz kolejny odbyła się wycieczka do Warszawy zorganizowana przez biuro Senatora RP Przemysława Błaszczyka.

Uczestniczyli w niej uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łęczycy. Pierwszym etapem wycieczki był Sejm i Senat. Tam z udziałem przewodnika uczniowie zwiedzili kompleks budynków oraz sale, gdzie obraduje się na posiedzeniach. Następnym punktem wycieczki była telewizja TVP, w której wycieczkowicze zobaczyli studia telewizyjne oraz muzeum. Ostatnim punktem wycieczki było Muzeum Narodowe, gdzie uczniowie uczestniczyli w lekcjach muzealnych „Królowie Polski” oraz „Średniowieczny portal”.

Kurier senacki

Zapraszamy do lektury ! 

Stowarzyszenie Gminnego Koła Gospodyń Wiejskich w Górze św. Małgorzaty na wycieczce w stolicy

W dniu 02.10.2017r. Stowarzyszenie Gminnego Koła Gospodyń Wiejskich w Górze św. Małgorzaty uczestniczyło w wycieczce do stolicy zorganizowanej przez biuro Senatora RP Przemysława Błaszczyka.
Pierwszym punktem wycieczki był Pałac Prezydencki, gdzie wycieczkowicze zobaczyli m.in. Okrągły Stół, Salę Bankietową oraz kaplicę. Następnie udali się do TVP, aby przekonać się jak wygląda praca w telewizji. Seniorzy odwiedzili także Sejm i Senat, gdzie z pomocą przewodnika zwiedzili kompleks budynków oraz sale posiedzeniowe. Ostatnim punktem wycieczki był Stadion Narodowy. Tam grupa zwiedziła obiekt na trasie „ Piłkarskie Emocje” oraz szatnie piłkarskie.

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łęczycy na wycieczce w Warszawie

W dniu 26.09.2017r. uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łęczycy wybrali się na wycieczkę do Warszawy zorganizowaną przez biuro Senatora RP Przemysława Błaszczyka.
Grupa odwiedziła Sejm i Senat, gdzie mogła zapoznać się z pracą parlamentarzystów, oraz zwiedzić z udziałem przewodnika m.in. sale obrad. Następnym punktem wycieczki była telewizja TVP, w której uczniowie zobaczyli studia telewizyjne oraz muzeum. 
Wycieczkowicze odwiedzili także Stadion Narodowy w którym ujrzeli m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej, wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy.

Agro Show Bednary

W niedzielę, 24 września br. biuro senatorskie Przemysława Błaszczyka zorganizowało wyjazd dla rolników na wystawę maszyn rolniczych w Bednarach, które od lat cieszą się ogromną popularnością.

Wystawa ta, organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat jest uznawane jako doskonałe miejsce prezentacji najnowocześniejszych i najnowszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowy pokaz, podczas którego swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki nim rolnicy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mają również możliwość spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.