Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Odsłonięcie tablicy w Łowiczu

W dniu 24.11.2017r. Senator RP Przemysław Błaszczyk brał udział w uroczystości odsłonięcia tablicy poświęconej pamięci harcerza Jana Kazimierza Piwowarczyka, który zginął z rąk funkcjonariuszy Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Łowiczu oraz jego ojca Jana Piwowarczyka st. post. Policji Państwowej, Komendanta Posterunku w Nieborowie, który został zamordowany przez sowieckie NKWD w Kalininie. Uroczystość poprzedziły warsztaty historyczne prowadzone przez Prezesa Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna1939” w Łodzi – Jarosława Olbrychowskiego. Następnie na budynku Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu została odsłonięta tablica pamiątkowa, która została poświęcona przez biskupa łowickiego – Andrzeja Franciszka Dziubę. Zostały złożone również wiązanki okolicznościowe. 

10-lecie Stowarzyszenia Przyjaciół Bałdrzychowa

W sobotę 11 listopada Stowarzyszenie Przyjaciół Bałdrzychowa obchodziło swoje 10-lecie. Z tej okazji odbyły się urodzinowe koncerty w wykonaniu Zespołu Ludowego Bałdrzychowianie oraz Kapeli Bałdrzychowiacy.Z racji jubileuszu Stowarzyszenie Przyjaciół Bałdrzychowa uhonorowane zostało przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego medalem "Zasłużony dla polskiej kultury". W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka w uroczystości uczestniczyła Joanna Łukasiak, która przekazała na ręcę Zarządu Stowarzyszenia pamiątkową tabliczkę. 

Rozdanie nagród w konkursie "List do Taty" cz.II

W dniach 07-13.11.2017r zostały rozdane nagrody w konkursie "List do Taty". Nagrodzeni zostali uczniowie następujących szkół: Szkoła Podstawowa w Kiernozi, Szkoła Podstawowa w Czernikowie, Szkoła Podstawowa w Piątku, Szkoła Podstawowa w Witoni, Szkoła Podstawowej w Zadzimiu. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka nagrody przekazała Joanna Łukasiak. 

Szkoła Podstawowa w Kiernozi:
I miejsce Jakub Winiecki
II miejsce Magdalena Muras
III miejsce Amelia Dubiel

Szkoła Podstawowa w Czernikowie:
I miejsce Zuzanna Bartczak
II miejsce Magdalena Szymczak
III miejsce Sylwia Rogozińska

Szkoła Podstawowa w Piątku:
I miejsce Łukasz Andrzejczak
II miejsce Julita Szczepaniak
III miejsce Marika Głuchowicz

Szkoła Podstawowa w Witoni:
I miejsce Patrycja Ogłoszka
II miejsce Karolina Kowalska.
III miejsce Miłosz Smakowski.

Szkoła Podstawowa w Zadzimiu :
I miejsce Aneta Miłosz
II miejsce Jakub Fajka
III miejsce Martyna Kowalczyk

Obchody Święta Niepodległości

W dniu 11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości.  Senator RP Przemysław Błaszczyk wziął udział w uroczystościach w Łęczycy oraz w Kutnie. Obchody odbyły się również w Uniejowie, gdzie Senatora reprezentowała Joanna Łukasiak. 

Jubileusz Szkoły Podstawowej w Bobrownikach

W dniu 10.11.2017r.  w Szkole Podstawowej im. Leokadii Ostrowskiej w Bobrownikach odbył się potrójny jubileusz: 120- lecie powstania szkoły, 20- lecie nadania szkole imienia oraz 20-lecie nadania sztandaru. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą. Następnie czas gościom umiliły występy uczniów placówki, którzy przygotowali scenkę „Kopydłowo-Bobrowniki” oraz odbyła się akademia z okazji jutrzejszego Święta Niepodległości. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka w uroczystości uczestniczyła Joanna Łukasiak, przekazując pamiątkową tabliczkę. Jubileusz był także dobrą okazją, by wręczyć nagrody w konkursie „List do Taty”. Uczniom serdecznie gratulujemy, a Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu życzymy dalszych sukcesów!

Konferencja pt: Miasto Łódź w polityce rządu RP w ŁSSE

W dniu 06.11.2017r Senator RP Przemysław Błaszczyk uczestniczył w konferencji pt: "Miasto Łódź w polityce rządu RP w ŁSSE" z udziałem premiera Profesor Piotra Glińskiego oraz wiceministra rozwoju regionalnego i pełnomocnika rządu ds. Międzynarodowej Wystawy EXPO 2022 w Łodzi Jerzego Kwiecińskiego. 

Rozdanie nagród w konkursie "List do Taty"

W dniu 06.11.2017 pracownice  biura Senatora RP Przemysława  Błaszczyka rozpoczęły rozdawanie nagród i dyplomów za udział w konkursie "List do taty". Nagrodziły uczniów następującyh placówek: Szkoły Podstawowej Nr 4 w Łęczycy, Szkoły Podstawowej Nr 3 w Łęczycy, Szkoły Podstawowej w Świnicach Warckich oraz Szkoły Podstawowej w Leźnicy Małej. Wszystkim serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do udziału w następnych konkursach. 

Szkoła Podstawowa w Świnicach Warckich:
I miejsce: Szymon Jankowski 
II miejsce Aneta Bartczak 
III miejsce Alicja Leszczyńska 

Szkoła Podstawowa Nr 3:
I miejsce: Eryk Galasiński
II miejsce: Ksawery Galasiński

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęczycy
I miejsce: Magdalena Ciołek 
II miejsce: Julia Werner
III miejsce: Franciszek Dublak 

Szkoła Podstawowa w Leźnicy Małej
I miejsce: Hubert Saganiak
II miejsce: Bartosz Granosik 
III miejsce: Roksana Jurczak

XV Kwesta TPZK na ratowanie starych grobów

W dniu 01.11.2017 Senator RP Przemysław Błaszczyk uczestniczył w corocznej kweście na rzecz renowacji starych grobów na Cmentarzu Parafialnym w Kutnie. Tegoroczne datki będą wykorzystane na odnowienie Kaplicy Oyrzanowskich. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Otwarcie siłowni napowietrznej w miejscowości Błonie

W dniu 27.10.2017 nastąpiło uroczyste otwarcie siłowni napowietrznej w Centrum Sportowym w miejscowości Błonie. Nowe sprzęty zostały poświęcone, a zaraz po tym pierwsze chętne osoby mogły skorzystać z urządzeń. Uroczystość miała na celu propagowanie zdrowego trybu życia. Imprezie towarzyszyły dwa motta : „Zdrowy i aktywny styl życia” oraz „Trenuj, działaj i się nie poddawaj”. Uczniowie brali udział w zawodach sportowych oraz zajęciach tanecznych. Serdecznie gratulujemy udanej inwestycji oraz życzymy kolejnych sukcesów. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka na uroczystości uczestniczyła Joanna Łukasiak.

Konkurs pt. "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień"

UWAGA KONKURS!
Senator RP Przemysław Błaszczyk serdecznie zaprasza do udziału w konkursie pn. ,,Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień' pod patronatem Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi st. bryg. mgr inż. Jarosława Wlazłowskiego. 
W załączeniu zdjęcia z regulaminem konkursu wraz z załącznikami.


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.