Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Warszawa Radni Daszyna

W dniu 26 czerwca na zaproszenie Senatora RP Przemysława Błaszczyka do Warszawy przyjechali radni Gminy Daszyna. Możliwość zaiedzania Tajemniczego Belwederu, urokliwych Łazienk Królewskich, Sejm i Senat oraz Starego Miasta wprawiła wszystkich w niesamowicie dobry nastrój. Usmiech pojawiający się na twarzach uczestników wycieczki cieszy najbardziej, wspomnienia z tego dnia na długo zostana w pamięci Radnych gminy Daszyna.

Wycieczka do Warszawy Szkoła Kłódna

25 czerwca kolejna szkoła skorzystała z zaproszenia do Stolicy od Senatora RP Przemysława Błaszczyka. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kłódnej zwiedzili Parlament, TVP oraz warszawską starówkę. Pomimo deszczowej aury humory wszystkim dopisywały. Opiekę nad grupą sprawowała Dyrektor biura - Anna Straszewska
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich uczestników wycieczki.

Cross Fit Kutno Challenge "Miasto w ruchu".

W dniu 24 czerwca w Kutnie, pomimo niesprzyjającej pogody i opadów deszczu, odbyła się impreza Cross Fit Kutno Challenge "Miasto w ruchu". W zawodach oprócz kilkudziesięciu dorosłych biegaczy zawodowców i amatorów w biegu z przeszkodami wystartowało również bardzo dużo dzieci i młodzieży. Nagrody, przekazane przez Senatora RP Przemysława Błaszczyka dla najlepszych biegaczy wręczyła Pani Anna Straszewska Dyrektor biura.

Zakończenie roku szkolnego

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 Senator RP Przemysław Błaszczyk życzy wszystkim nauczycielom i uczniom wesołych, słonecznych ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.

Wycieczka do Warszawy z Mieszkańcami Grabowa

19 czerwca odbyła się wycieczka do Warszawy z mieszkańcami gminy Grabów zorganizowaną dzięki uprzejmości Pana Senatora RP Przemysław Błaszczyk. Mieszkańcy Grabowa mieli okazje zwiedzić Sejm, Senat, TVP, Łazienki Królewskie oraz Stare Miasto.

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Topoli Królewskiej

W dniu 18 czerwca Senator RP Przemysław Błaszczyk był  z wizytą w Samorządowej Szkole Podstawowej w Topoli Królewskiej, gdzie odbył się uroczysty apel z udziałem wszystkich uczniów i nauczycieli szkoły. Była to szczególna uroczystość, podczas której społeczność szkolna mogła dowiedzieć się o osiągnięciach kolegów i koleżanek zarówno w konkursach szkolnych, pozaszkolnych jak również w zawodach sportowych. 

Konferencja Prasowa

W dniu 18 czerwca przed łęczyckim magistratem pełniąca obowiązki i kompetencje Burmistrza Monika Kilar-Błaszczyk zwołała konferencję prasową poświęconą dotacji, jaką miasto Łęczyca pozyskało na modernizację ulic Krótkiej, Kilińskiego i 57 Pułku Piechoty Wielkopolskiej. Przypomnijmy, Łęczyca otrzymała na ten cel ponad 1,3 mln złotych z Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów przez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej. W spotkaniu udział wzięli parlamentarzyści Senator RP Przemysław Błaszczyk oraz Poseł na Sejm RP Marek Matuszewski.

Jubileusz 140-lecia w Uniejowie

17 czerwca w Uniejowie swój jubileusz 140-lecia świętowali druhowie z tamtejszej jednostki OSP. Jest to jedna z najstarszych jednostek w województwie łódzkim.
W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka w uroczystościach uczestniczyła druhna Anna Straszewska - Dyrektor Biura.
Serdecznie gratulujemy tak wspaniałego jubileuszu i życzymy sukcesów na kolejne lata działalności.

Jubileusz: 50-lecie Kształcenia Specjalnego w Łęczycy oraz 35-lecie Bursy Szkolnej

W dniu 15 czerwca Senator RP Przemysław Błaszczyk uczestniczył w wyjątkowej uroczystości. Świętowano podwójny jubileusz: 50-lecie Kształcenia Specjalnego w Łęczycy oraz 35-lecie Bursy Szkolnej. W tym szczególnym dniu nadano także Zespołowi Szkół Edukacyjno-Wychowawczych  imię "Orła Białego" i przekazano sztandar. Ta wyjątkowa uroczystość już przeszła do historii, jednak dzięki bardzo wzruszającej części artystycznej przygotowanej przez uczniów szkoły wraz z opiekunami na długo pozostanie w pamięci uczestnikom tego wydarzenia.

Wyjazd do Warszawy dla mieszkańców powiatu Łęczyckiego

Zapraszamy na wyjazd do Warszawy!!!


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.