Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Konkurs "Żołnierze Wyklęci..." cz. IV

W kolejnej szkole ponadgimnazjalnej w Poddębicach w dni 11.12.2017r. został przeprowadzony konkurs" Żołnierze Wyklęci obudźcie Polske!"

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Poddębicah:
I miejsce: Marcin Kulczycki
II miejsce: Julia Przytuła
III miejsce: Kinga Forysiak, Marcin Górczak

Serdecznie gratulujemy!

XIII Rajd Mikołajkowy

W dniu 09.12.2017r. Senator RP Przemysław Błaszczyk miał przyjemność uczestniczyć w Rajdzie Mikołajkowym. To już trzynasta edycja zorganizowana przez Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej”. Przybyło na niego ponad 1000 uczniów ze szkół z całego powiatu łęczyckiego, a także ze zgierskiego, poddębickiego i kutnowskiego. Razem z opiekunami oraz osobami, które przybyły na rajd pod łęczyckim ratuszem zebrało się ponad 1500 osób!

Konkurs "Żołnierze Wyklęci..." cz. III

W trzech kutnowskich szkołach ponadgimnazjalnych w dniu 08.12.2017r.  został przeprowadzony konkurs "Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!". Kolejni uczestnicy zakwalifikowali się do etapu regionalnego.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kutnie
I miejsce: Damian Święcicki
II miejsce: Jakub Szymański
II miejsce: Piotr Rojek

Zespół Szkół Zawodowych nr II w Kutnie
I miejsce: Mateusz Ciszewski
II miejsce: Weronika Wolska
III miejsce: Maciej Byczkowski

I Liceum Ogólnokształcące w Kutnie
I miejsce: Zuzanna Ogórek
II miejsce: Jakub Kotkowski
III miejsce: Daniel Garwicki, Klaudia Kośmider, Lidia Król, Natalia Trzeciak.

Serdecznie gratulujemy! 

Zgromadzenie Narodowe i orędzie Prezydenta RP Andrzeja Dudy

W dniu 05.12.2017r Senator RP Przemysław Błaszczyk uczestniczył w Zgromadzeniu Narodowym zwołanym w celu wysłuchania orędzia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej- Andrzeja Dudy. Dokonał również wpisu do księgi pamiątkowej. 

Zbiórka żywności w Kutnie

W dniu 03.12.2017r. Senator RP Przemysław Błaszczyk przyłączył się po raz 6 do Ogólnopolskiej Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” zorganizowanej przez Bank Żywności w Łodzi oraz Stowarzyszenie Kutnowski Komitet Obrony Bezrobotnych. Celem zbiórki jest zebranie jak największej ilości produktów, które trafią na świąteczne stoły osób potrzebujących w naszym rejonie. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!

Powiatowy konkurs tańca

W dniu 01.12.2017r w Zespole Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy w odbył się Powiatowy Konkurs Tańca, w którym Senator RP Przemysław Błaszczyk miał okazję być jurorem. W konkursie wystąpiły dzieci i młodzież z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Łęczycy, Szkoły Podstawowe nr 1, 3 oraz 4 w Łęczycy, Szkoła Podstawowa im. Władysława Łokietka w Topoli Królewskiej oraz uczniowie z Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej. Rola nie należała do najłatwiejszych, ponieważ poziom uczestników był bardzo wysoki i trudno było zdecydować, kto będzie zwycięzcą. Wszystkim tancerzom dziękujemy za udział w konkursie, a organizatorom za zaproszenie. Zwycięzcom zaś składamy serdeczne gratulacje i powodzenia w dalszym rozwoju pasji, jaką jest taniec.

Konkurs "Żołnierze Wyklęci..." cz.II

W dniu 30.11.2017r.  w kolejnej szkole ponadgimnazjalnej został przeprowadzony konkurs "Żołnieże Wyklęci Obudźcie Polskę!". Tym razem było to Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Poddębicach.

Do następnego etapu przechodzą następujące osoby:

I miejsce: Karolina Patora
II miejsce :Wojciech Doniak.
III miejsce: Joanna Stasiak.

Serdecznie gratulujemy!

Konkurs "Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!"

W dniu 28.11.2017r.  w dwóch łowickich szkołach ponadgimnazjalnych został przeprowadzony konkurs "Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!". Wśród uczestników udało się wyłonić osoby, które będą brały udział w etapie regionalnym.

Pijarskie Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu:

I miejsce: Klaudia Sapińska.
II miejsce: Oskar Kosenda
III miejsce: Dawid Gałązka.

II Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu:

I miejsce: Mateusz Jagiełło oraz Norbert Furmańczyk
II miejsce: Natalia Malejka

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach!

Odsłonięcie tablicy w Łowiczu

W dniu 24.11.2017r. Senator RP Przemysław Błaszczyk brał udział w uroczystości odsłonięcia tablicy poświęconej pamięci harcerza Jana Kazimierza Piwowarczyka, który zginął z rąk funkcjonariuszy Powiatowego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego w Łowiczu oraz jego ojca Jana Piwowarczyka st. post. Policji Państwowej, Komendanta Posterunku w Nieborowie, który został zamordowany przez sowieckie NKWD w Kalininie. Uroczystość poprzedziły warsztaty historyczne prowadzone przez Prezesa Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna1939” w Łodzi – Jarosława Olbrychowskiego. Następnie na budynku Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu została odsłonięta tablica pamiątkowa, która została poświęcona przez biskupa łowickiego – Andrzeja Franciszka Dziubę. Zostały złożone również wiązanki okolicznościowe. 

10-lecie Stowarzyszenia Przyjaciół Bałdrzychowa

W sobotę 11 listopada Stowarzyszenie Przyjaciół Bałdrzychowa obchodziło swoje 10-lecie. Z tej okazji odbyły się urodzinowe koncerty w wykonaniu Zespołu Ludowego Bałdrzychowianie oraz Kapeli Bałdrzychowiacy.Z racji jubileuszu Stowarzyszenie Przyjaciół Bałdrzychowa uhonorowane zostało przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego medalem "Zasłużony dla polskiej kultury". W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka w uroczystości uczestniczyła Joanna Łukasiak, która przekazała na ręcę Zarządu Stowarzyszenia pamiątkową tabliczkę. 


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.