Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Otwarcie sali "OGNIK" w Łowiczu

W dniu 21.12.2017r  nastąpiło uroczyste otwarcie Sali Edukacyjnej dla dzieci „OGNIK’, która została utworzona przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu. Dzięki sali, strażacy będą uczyć dzieci odpowiedniego reagowania w przypadku zagrożenia dla życia i zdrowia .Po przywitaniu gości nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi, a obiekt został poświęcony przez księdza Wojciecha Osiala, biskupa pomocniczego diecezji łowickiej. Następnie zaproszeni goście udali się zwiedzić nowo otwartą salę. Nie obyło się również bez pysznego tortu i prezentów dla przedszkolaków. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka na uroczystości uczestniczyła Joanna Łukasiak.

Wigilia TPD w Łęczycy

W dniu 19.12.2017r. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Łęczycy zorganizowało Bożonarodzeniowe spotkania dla podopiecznych oraz przyjaciół placówki. 

Wychowankowie przygotowali występy artystyczne odnośnie Bożego Narodzenia połączone z kolędowaniem. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem, składając sobie życzenia. Dzieci otrzymały świąteczne prezenty, które zostały ufundowane przez zaprzyjaźnionych darczyńców. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka w spotkaniu uczestniczyła Joanna Łukasiak.

Spotkanie Wigilijne w Kutnie

W dniu 19.12.2017r odbyło się Spotkanie Wigilijne Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną -Koło w Kutnie. Uroczystość rozpoczęła się od koncertu kolęd podopiecznych oraz występu dzieci ze Szkoły Muzycznej w Kutnie. Następnie wszyscy zebrani złożyli sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem i wspólnie zasiedli do stołu, aby spróbować potraw wigilijnych. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka na uroczystości obecna była Joanna Łukasiak.

Wigilia Dąbrowice

W dniu 16.12.2017r Senator RP Przemysław Błaszczyk uczestniczył w Wigilii Gminnej w miejscowości Dąbrowice. Uroczystość rozpoczęła się Jasełkami, a następnie występem chóru ludowego. Po występach artystycznych nadszedł czas na składanie życzeń oraz wigilijną kolację. 

Przekazanie wozu strażackiego dla OSP Wicie

W dniu 16.12.2017r Senator RP Przemysław Błaszczyk miał przyjemność uczestniczyć w uroczystości poświęcenia i przekazania nowego wozu ratowniczo–gaśniczego jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiciu. Po przekazaniu wszyscy zebrani przełamali się opłatkiem i zasiedli do wigilijnego stołu. 

Wigilia dla osób starszych i samotnych z Gminy Łęczyca

W 16.12.2017r.  w Topoli Królewskiej odbyło się spotkanie wigilijne dla osób starszych i samotnych z Gminy Łęczyca. Świąteczne spotkanie rozpoczęło się Jasełkami oraz swoje talenty wokalne zaprezentował także zespół folklorystyczny „Marysie i Jaśki z Łyncyckiego” ze Szkoły Podstawowej w Wilczkowicach. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Świąteczną atmosferę spotkania podniosła przygotowana kolacja wigilijna. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka życzenia Świąteczno-Noworoczne przekazała Joanna Łukasiak.

Spotkanie Świąteczno-Noworoczne PCK

W dniu 15.12.2017r.  w Ratuszu Miejskim w Łęczycy odbyło się spotkanie Świąteczno-Noworoczne PCK Oddziału Rejonowego w Łęczycy. Był to szczególny dzień, ponieważ odznaczeni zostali honorowi krwiodawcy naszego regionu. Następnie zgromadzeni podzielili się opłatkiem oraz spróbowali potraw wigilijnych. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka w uroczystości uczestniczyła Joanna Łukasiak.

Konkurs "Żołnierze Wyklęci..." cz. V

W kolejnych szkołach ponadgimnazjalnych został przeprowadzony konkurs "Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę! " 

II Liceum Ogólnokształcące w Kutnie:

I miejsce: Bartłomiej Zimny
II miejsce: Paweł Cegiełka, Agnieszka Rojek

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Łowiczu:

I miejsce: Marek Molenda
II miejsce: Kinga Flis.
III miejsce: Grzegorz Pucler, Kamil Bodek.

45-lecie Domu Kultury w Kutnie

W dniu 14.12.2017r w Domu Kultury w Kutnie, który obchodził swoje 45-lecie, w imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka uczestniczyła Milena Skonieczna, która przekazała okolicznościową tabliczkę. Atmosfera niesamowita, wrażania niezapomniane! Gratulujemy Jubileuszu!

Spotkanie Wigilijne w Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie

W dniu 14.12.2017r w Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie odbyło się Spotkanie Wigilijne. Uczniowie przygotowali występy artystyczne odnośnie Bożego Narodzenia połączone z kolędowaniem. Następnie wszyscy podzielili się opłatkiem, składając sobie świąteczno -noworoczne życzenia, po czym każdy mógł zasiąść do wieczerzy wigilijnej. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka w uroczystości uczestniczyła Joanna Łukasiak.


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.