Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Kolejny turnus kolonijny dla dzieci

4 sierpnia wyjechała kolejna grupa młodzieży na letnie kolonie nad morzem. Najbliższe dwa tygodnie nasze dzieci spędzą w ośrodku "Hutnik" w Jastrzębiej Górze. Organizatorem koloni jest Fundacja Dar dla Potrzebujących, wpółorganizatorem - Senator RP Przemysław Błaszczyk.

Senator RP Przemysław Błaszczyk w programie "Gość po 8"

24 lipca w Radio Łódź w programie "Gość po 8" Senator RP Przemysław Błaszczyk wziął udział w rozmowie na temat senackiego głosowania w sprawie prezydenckiego referendum konstytucyjnego. 

Całość rozmowy można prześledzić na stronie Radia Łódź

100 litrów krwi na 100 lat policji

18 lipca przed Komendą Powiatową Policji w Łęczycy po raz drugi stanął ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Trwa akcja 100 litrów na 100 lat policji, którą Senator RP Przemysław Błaszczyk chętnie wspiera. Zbiórki krwi przed łęczycką komendą zaplanowane są na co trzeci miesiąc. Cel, jaki wyznaczyli sobie mundurowi jest zebranie 100 litrów krwi z okazji przypadającego w roku 2019 jubileuszu 100 lat istnienia polskiej policji.

Wieści z kolonii w Dziwnówku

Przy współpracy z Fundacją Dar dla "Potrzebujących" Senator RP Przemysław Błaszczyk zorganizował koljne wyjazdy na kolonie dla dzieci. Wyjazd był dofinansowany z Funduszu KRUS.

W dniach 15-28 lipca w nadmorskim Dziwnówku młodzież kolonijna z naszego terenu wypełniała czas wakacyjnego pobytu nad Bałtykiem. Zajęcia plastyczne i sportowe pozawały zapomnieć o nudzie.

100 lecie w Ostrowsku

W dniu 15 lipca obchodzono 100 lat istnienia OSP w Ostrowsku gm. Uniejów. Podczas uroczystości została  odsłonięta tablica w hołdzie założycielom i kontynuatorom działalności OSP w Ostrowsku. Obchody były tym bardziej szczególne, ponieważ jednostka otrzymała sztandar, który został odznaczony złotą odznaką ZOSP RP. Ponadto wielu druhów jubilatki zostało wyróżnionych i odznaczonych. W imieniu Senatora RP Przemyslawa Błaszczyka pamiątkową statułetkę wraz z życzeniami na ręce Prezesa Mariana Nity przekazał Dyrektor Biura Anna Straszwska.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na kolejne 100 lat.

100 lecie OSP w Byszewie

15 lipca Senator RP Przemyslaw Błaszczyk uczestniczył w Jubileuszu 100-lecia istnienia OSP w Byszewie. Tak wzniosłej uroczystości towarzyszyła piękna pogoda i miła atmosfera. Gratulujemy odznaczonym i wyróżnionym druhom a jednostce życzymy kolejnych 100 lat.

Kolonie w Dziwnówku 2018

Współorganizator koloni letnich  Senator RP Przemysław Błaszczyk w dniu 15 lipca wysłał kolejna grupa na letnie kolonie nad morzem. Tym razem młodzież będzie stacjonowała w ośrodku "W sosnach" w Dziwnówku. Życzymy pięknej pogody i wspaniałej zabawy.

Spotkanie z europosłem Zbigniewem Kuźmiukiem w Kutnie

W dniu 14 lipca odbyło się spotkanie mieszkańców z europosłem Zbigniewem Kuźmiukiem w Kutnie, zorganizowane przez Senatora RP Przemysława Błaszczyka. To kolejna wizyta polityka w naszym regionie organizowana w związku z cyklem spotkań "Polska jest jedna" 

Obchody święta Policji w Łowiczu

13 lipca w Bazylice Katedralnej w Łowiczu rozpoczęły się obchody święta Policji. Po Mszy Świętej uczestnicy obchodów, przy rytmach towarzyszącej Orkiestry Miejskiej z Łowicza, udali się na dziedziniec miejscowego Muzeum, gdzie odbył się uroczysty Apel. 
tradycyjnie rozpoczęto od złożenia meldunku oraz wzniesienia flagi na maszt i odśpiewania Hymnu Państwowego. Po powitaniu wszystkich zebranych gości, zostały wręczone nominacje na wyższe stopnie policyjne i wyróżnienia. Był także czas na przemówienia oraz składanie życzeń świętującym funkcjonariuszom. W imieniu Senatora Rp Przemysława Błaszczyka życzenia złożła Dyrektor Biura Anna Straszewska  Po zakończonym Apelu wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Obchody Święta Policji Łęczycy

W czwartek 12 lipca w Łęczycy odbyły się obchody Święta Policji. Przed Komendą Powiatową zebrali się funkcjonariusze, na czele z Komendantem Powiatowym - podinsp. Zbigniewem Gruszczyńskim oraz Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego - mł. insp. Jarosławem Rybką. Obecni byli także samorządowcy i przedstawiciele parlamentu oraz szefowie wielu instytucji z Powiatu Łęczyckiego. Nie zabrakło duchownych z obu łęczyckich parafii oraz przedstawicieli Stowarzyszenia "Rodzina Policyjna 1939r. w Łodzi" a wśród nich był Prezes Jarosław Olbrychowski.

W obecności zaproszonych gości funkcjonariusze odebrali akty nominacyjne na wyższe stopnie policyjne. W imieniu Senatora RP Przemysława Błaszczyka na ręce komendanta życzenia przekazała Dyrektor Biura - Anna Straszewska.

Na zakończenie uroczystości delegacje złożyły kwiaty pod tablicą upamiętniającą łęczyckich policjantów poległych w czasie II Wojny Światowej.


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.