Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Święto Policji w Zgierzu

Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu
Komenda Powiatowa Policji w Zgierzu

Komendant Powiatowy Policji w Zgierzu insp. Piotr Nejman wraz z policjantami zgierskimi zaprosili Senatora Przemysława Błaszczyka na uroczyste obchody Święta Policji, które odbędą się 22 lipca 2011 roku tj. piątek, o godz. 11:00 na Placu Jana Pawła II w Zgierzu.

Senator Błaszczyk zaprasza na VII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej NOCNIK 2011

W sobotę oraz w niedzielę,  9 -10 lipca br., na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Łęczycy  odbył się VII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej NOCNIK 2011, na który zapraszał również Senator Przemysław Błaszczyk. Na wszystkich uczestników konkursów, zabaw czekały koszulki oraz upominki, natomiast na zwycięzców cenne nagrody! Fundatorem jednej z nagród - nowoczesnego odtwarzacza muzyki MP3 - był Senator Przemysław Błaszczyk.

NOCNIK 2011

Polska jest jedna - Rozmowy O Polsce w Łęczycy, Kutnie i Żychlinie

Senator Przemysław Błaszczyk zaprasza
Senator Przemysław Błaszczyk zaprasza

W ostatnią niedzielę - 3 lipca - w województwie  łódzkim odbyły się spotkania parlamentarzystów PiS - u z mieszkańcami w ramach akcji "Polska jest jedna - Rozmowy o Polsce". W Łęczycy, w Ratuszu Miejskim spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00. Wśród parlamentarzystów byli Senator Zdzisław Pupa, Poseł Kazimierz Gołojuch oraz Senator Przemysław Błaszczyk. Na spotkaniu pojawili się Mieszkańcy Miasta Łęczyca, gminy Łęczyca, gminy Piątek oraz gminy Grabów. Wśród poruszanych tematów były: trudna sytuacja polskiego rolnictwa, nieuregulowana kwestia świadczeń ZUS, KRUS, kwestia dopłat dla polskiego rolnictwa. Kolejne spotkania odbyły się w Kutnie - godzina 16:00 oraz w Żychlinie - godz. 18:00.

Polska jest jedna - Rozmowy o Polsce w Lublińcu

W sobotę, 2 lipca w ramach akcji „Polska jest jedna – Rozmowy o Polsce ” Senator Przemysław Błaszczyk wraz z innymi parlamentarzystami uczestniczył w spotkaniu w miejscowości Lubliniec. O godzinie 15:00, w auli Szkoły Muzycznej z mieszkańcami powiatu lublinieckiego, sympatykami PiS – u spotkali się także Poseł Mariusz Błaszczak – przewodniczący Klubu Parlamentarnego PiS, Poseł Piotr Polak, Poseł Adam Śnieżek oraz Senator Czesław Ryszka. Parlamentarzyści mieli okazję odwiedzić Ośrodek Kompleksowej Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach.

 

Przewodnictwo Polski w Radzie Unii Europejskiej

Dziś - 01.07.2011 r. rozpoczyna się przewodnictwo Polski w Radzie Unii Europejskiej. Polska obejmuje prezydencję po półrocznym przewodnictwie Węgier. W Biurze Senatora w Łęczycy można otrzymać bezpłatne materiały o funkcjonowaniu i działaniu Unii Europejskiej.

Polska prezydencja rozpoczyna się w czasie, gdy przed Unią stoi wiele poważnych wyzwań, tak gospodarczych, jak i społecznych. Celami najbliższych sześciu miesięcy będzie dążenie do pogłębienia integracji unijnego rynku, co powinno zaowocować większym tempem wzrostu gospodarczego. Będą to także starania o dalsze rozszerzenie Unii i zacieśnioną współpracę z sąsiadami, co w planach ma zagwarantować większą stabilność tego regionu świata, tak na południu jak i na wschodzie. Inny cel to wzmacnianie energetycznego, żywnościowego i militarnego bezpieczeństwa Europy. W trakcie polskiej prezydencji rozpoczyna się też bardzo ważna dyskusja o nowym budżecie dla Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

 

Współpraca Senatora Błaszczyka z TPD - Dziecięca Wyspa Marzeń

Przemysław Błaszczyk na zaproszenie TPD przyłączył się do organizacji imprezy dla najmłodszych  "Dziecięca Wyspa Marzeń". Festyn odbył się 2 lipca tj. sobota, w godzinach 14:00 - 20:00 na łęczyckim Zamku.  Organizatorzy i sponsorzy zapewnili  mnóstwo bezpłatnych atrakcji dla dzieci, m.in.: kiełbaskę z grilla, grochówkę, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, malowanie buzi i wiele, wiele innych. Nagrodą główną w loterii (2 zł.) był rower!

To już kolejna akcja, w której Senator bierze udział i wspiera jej pomysłodawców. Wcześniej, dla Dzieci Przemysław Błaszczyk ufundował nagrodę główną  w konkursie na "Największy Talent" podczas obchodów Dnia Dziecka w Łęczycy.

Wakacyjne życzenia dla szkół!

Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom oraz Pracownikom przedszkoli, szkół i placówek oświatowych a przede wszystkim Uczniom Senator Przemysław Błaszczyk życzy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, wspaniałego wypoczynku, i uśmiechu na co dzień...

...A po wakacjach wracajcie wypoczęci, opaleni, pełni zapału i sił do wykonywania nowych zadań, jakie postawi przed Wami kolejny rok szkolny.

Nowy program PiS 2011

 

Zapraszam do pobrania nowego programu politycznego PiS 2011

IX Rajd Przedsiębiorcy „Zawsze Razem” pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego

Zgierski Oddział Łódzkiej Izby Przemysłowo - Handlowej oraz Fundacja "Twój Poranek"  zaprosili Senatora Przemysława Błaszczyka na dziewiąty już Rajd Przedsiębiorcy "Zawsze Razem" pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego. W sobotę, 18czerwca Senator pojawił się na imprezie, gdzie ze swoim synem Maksymilianem stworzyli drużynę i wzięli aktywny udział w rajdzie. Uczestnicy Rajdu wystartowali ze Zgierza (z firmy ADRIAN) natomiast uroczysty Finał Rajdu odbył się w historycznym miejscu w Walewicach, znanej Stadninie Hodowli Koni. Po uroczystym finale i wręczeniu nagród odbył się piknik połączony z różnymi atrakcjami.

 


Senator na Walnym Zgromadzeniu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego

17 czerwca, w piątek Senator Przemysław Błaszczyk na zaproszenie Prezesa Zarządu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego Andrzeja Górczyńskiego  wziął udział w Walnym Zgromadzeniu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Zebranie odbyło się w sali konferencyjnej Ośrodka Konferencyjnego "Czarny Staw" w Nowym Adamowie. Na spotkaniu dyskutowano przede wszystkim o trudnej sytuacji w polskim rolnictwie. 


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.