Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Spotkanie wigilijne dla mieszkańców Łęczycy

W niedzielę, 19 grudnia 2010 r. w Łęczycy na Placu Tadeusza Kościuszki odbyło się spotkanie wigilijne dla mieszkańców miasta. Pod Ratuszem Miejskim mieszkańcy spotkali się z organizatorami spotkania: Senatorem RP Przemysławem Błaszczykiem, Burmistrzem Miasta Łęczyca Andrzejem Olszewskim oraz Łęczyckim Komitetem  Obrony Bezrobotnych. Na mieszkańców Łęczycy czekało mnóstwo świątecznych przysmaków, ciepłe napoje a także świąteczne paczki z żywnością. Zimną temeperaturę ogrzały występy najmłodszych mieszkańców, wspólne kolędowanie i życzenia. Senator Przemysław Błaszczyk dziękował za liczne przybycie, życzył wszystkim wesołych pogodnych Świąt.

Rozpoczęcie roku szkolnego w Z.S. im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy

W dniu 1 września senator Przemysław Błaszczyk na zaproszenie dyr. Andrzeja Saganiaka i mł. bryg. w st. spocz. Krzysztofa Graczyka wziął udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2010/2011 w Zespole Szkół im.Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Po raz pierwszy w historii naszego powiatu edukację w niej rozpoczęli uczniowie klasy mundurowej. Senator życzył młodzieży sukcesów w nauce, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a inicjatorom utworzenia klasy mundurowej wręczył listy gratulacyjne.

Drodzy Rodacy pogrążeni w bólu i żałobie

Polska okryła się żałobnym kirem. W skupieniu i modlitwie opłakujemy śmierć Prezydenckiej Pary oraz wszystkich Polaków, którzy poświęcili swoje życie w służbie Matce Ojczyźnie. Solidaryzujemy się w cierpieniu z Rodzinami Tych, których Bóg powołał na wieczną służbę nad smoleńskim lasem.

Drodzy Rodacy

Cały naród spogląda na gród wawelski, dawną siedzibę naszych władców, w smutku żegnając Naszego Prezydenta i Pierwszą Damę. Każdy zadaje sobie dziś pytanie, co będzie dalej, jak podniesiemy się po tak dotkliwej stracie dla Polski?

Podpisy popierające Jarosława Kaczyńskiego

Wszystkie osoby chcące podpisać listę z poparciem Jarosława Kaczyńskiego na urząd Prezydenta RP zapraszamy do naszego biura w Łęczycy ul. Pl. Przedrynek 8 pok. 26 w godz. 8 00 do 16 00 do wtorku 4 maja do godz 13 00.

KOLONIE LETNIE - PORONIN 2014

Jak co roku Senator RP Przemysław Błaszczyk współorganizuje kolonie letnie dla Dzieci i Młodzieży. W roku 2014 kolonie odbędą się w terminie 30.06.-13.07., w góry do miejscowości Poronin. Uczestnicy kolonii będą zakwaterowani w ośrodku wczasowym Małgorzata.

Warunki do spełnienia dla:

- kosztu wyjazdu wynoszącego 510 zł.

  • wiek dziecka do 16 roku życia,
  • opłacanie przez jednego z Rodziców, Opiekunów  składek w KRUS-ie  potwierdzone zaświadczeniem.

- kosztu wyjazdu wynoszącego 1110zł:

  • wiek dziecka do 16 roku życia,
  • opłacanie przez jednego z Rodziców, Opiekunów składek ZUS (0rganizator wystawia zaświadczenie, które umożliwia rozliczenie kolonii w zakładzie pracy według jego regulaminu). 

Dokładny program wyjazdu oraz kartę kwalifikacyjną  jest do pobrania ponieżej. Wyjazd odbędzie się w poniedziałek 30 czerwca br. z parkingu przy kościele w Topoli Królewskiej. Godzina wyjazdu jest w trakcie ustalania, informacja będzie zamieszczona na stronie internetowej.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje pierwszeństwo zapisu oraz komplet dokumentów.

Zapisy na kolonie w siedzibie biur senatora Błaszczyka w Łęczycy, Kutnie oraz Łowiczu pod numerem telefonu 509-625-271.

 


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.