Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości - sobota 20.08.2011

Konwencja „PiS wspólnie dla Polski”
Konwencja „PiS wspólnie dla Polski”

W sobotę, 20 sierpnia o godzinie 14.15 w Sali Kongresowej w Warszawie rozpoczęła się konwencja „PiS wspólnie dla Polski”. Uczestniczyło w niej ponad 3000 osób. Tłumnie zgromadzonych przywitali prowadzący poseł PiS Mariusz Kamiński i wiceszefowa Biura Prasowego PiS Ilona Klejnowska.Silną grupę stanowiła grupa z województwa łódzkiego. Z Łęczycy na konwencję pojechali m.in.: Senator Przemysław Błaszczyk, Jolanta Żebrowska - kandydatka na Posła RP w październikowych wyborach. W Kutnie dosiedli wicestarosta Konrad Kłopotowski, radni powiatu kutnowskiego z ramienia PiS oraz lokalni działacze i członkowie.

Więcej o konwencji

Senator Błaszczyk na Dożynkach w Grabowie

Przemówienie Senatora
Przemówienie Senatora

Komitet Organizacyjny Dożynek Gminno - Kościelnych zaprosił Senatora Przemysława Błaszczyka na "Święto Plonów" Grabów 2011, które odbyło się w niedzielę 21.08.2011 r. 

Uroczystości rozpoczęła koncelebrowana Msza Święta w Kościele w Grabowie, podczas której kazanie wygłosił poprzedni ksiądz wikariusz - Dariusz Szeląg. Po godzinie 14 w barwnym korowodzie, na czele z orkiestrą dętą, zaproszeni goście udali się na stadion, gdzie powitał ich Wójt Gminy Grabów Ryszard Kostrzewski.

Jako pierwszy z przybyłych gości głos zabrał Senator Przemysław Błaszczyk. W swoim liście dziękował za kultywowanie tak pięknej dożynkowej tradycji, za wspaniałe i okazałe wieńce. Mówił również o trudnej sytuacji w rolnictwie, rosnących kosztach produkcji rolnej: wzroście cen paliwa, energii, środków ochrony roślin. Podczas imprezy pracownicy biura Senatora rozdawali najmłodszym długopisy, balony, książeczki i broszury promujące Senat. Starsi zaś otrzymali gazetę PiS o trudnej sytuacji w rolnictwie.


XIII Międzynarodowy Turniej w Łęczycy

Muzeum w Łęczycy, Urząd Miejski w Łęczycy, Starostwo Powiatowe w Łęczycy zaprosili Senatora Przemysława Błaszczyka na XIII Międzynarodowy Turniej Rycerski. Turniej odbył się w dniach 20 - 21 sierpnia 2011 r. w godzinach od 11:00 do 19:10 (sobota), od 10:30 do 18:20 (niedziela). 

Dożynki III Jarmark Wilamowski

Urząd Miasta w Uniejowie, sołectwa: Wilamów, Lekaszyn, Brzozówka, Szkoła Podstawowa w Wilamowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Wilamowie, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Termy Uniejów" w Uniejowie oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie zaprosili Senatora na Uroczystości Dożynkowe III Jarmark Wilamowski. Dożynki odbyły się 21 sierpnia 2011 r. - w niedzielę - w Wilamowie. 

Na uroczytościach pojawił się Senator Błaszczyk. Do Wilamowa przybył późno, wcześniej był w Grabowie i w Wartkowicach. Przywitał zebranych gości, władzom gminy przekazał list dożynkowy.

Senator na Dożynkach w gminie Wartkowice

Zaproszenie
Zaproszenie

Przewodniczący Rady Gminy Wartkowice - Leonard Świątczak oraz Wójt - Piotr Kuropatwa  zaprosili Senatora Przemysława Błaszczyka na Gminne Święto Plonów. Dożynki w Parku w Starym Gostkowie odbyły się  w niedzielę 21 sierpnia 2011 r.

Po godzinie 17 na Dożynkach pojawił się Senator Błaszczyk, który wręczył władzom gminy list. Podczas uroczystości rozdawane były gazety PiS o trudnej sytuacji w polskim rolnictwie.

Materiał z konferencji prasowej z Kutna

Zapraszam do zapoznania się z materiałem z konferencji prasowej w Kutnie.

KONFERENCJA PRASOWA W KUTNIE 

Uroczystości w Kutnie

Miejski Komitet Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa w Kutnie zaprosił Senatora Przemysława Błaszczyka do uczestnictwa w uroczystościach z okazji 91 rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego w dniu 15 sierpnia 2011 roku.  

 Galeria zdjęć z uroczystości w Kutnie

 

Uroczystości rozpoczęła Msza Św. o godz. 10:00 za Ojczyznę w kościele p.w. Świętego Wawrzyńca w Kutnie. Po godzinie 11 uczestnicy uroczystości udali się  na Pl. Piłsudskiego, gdzie miało miejsce podniesienie flagi na maszt oraz uroczyste złożenie kwiatów.

Zdjęcia są własnością KCI Kutno.

Piknik Sołtysów w Uniejowie

14 sierpnia 2011 r., w niedzielę  o godzinie 15:00 rozpoczął się X Piknik Sołtysów Gminy Uniejów. Piknik odbył się na boisku piłkarskim w miejscowości Ostrowsko. Urząd Miasta w Uniejowie, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "Termy Uniejów" Sp.z.o.o., Rada Sołecka, OSP i KGW Ostrowsko, MGLKS Uniejów / Ostrowsko oraz Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie zaprosili Senatora Błaszczyka na imprezę plenerową. Podczas Pikniku Senator Bałaszczyk wręczał wyróżnienia oraz nagrody zwycięzcom w konkursach.

Uroczyste poświęcenie i wręczenie sztandaru dla OSP Dzierzbiętów

Społeczny Komitet Fundacji oraz Zarząd OSP w Dierzbiętowie zaprosili Senatora Przemysława Błaszczyka na uroczyste poświęcenie i wręczenie sztandaru. Uroczystość zbiegła się z Jubileuszem 90- lecia powstania OSP Dzierzbiętów.

Uroczyste poświęcenie odbyło się 14 sierpnia 2011 r. o godz. 14:00 przy strażnicy OSP Dzierzbiętów. W Dzierzbiętowie pojawił się Senator Błaszczyk w towarzystwie małżonki. Wręczył Zarządowi OSP Dzierzbiętów pamiątkową tabliczkę.

O koloniach w Zakopanem!

Kraków
Kraków

NSZZ RI Solidarność RI oraz Senator Przemysław Błaszczyk zorganizowali wyjazd dla 50 dzieci na kolonie letnie w terminie 22.07.2011 - 04.08.2011 r.

GALERIA ZDJĘĆ

Zapraszamy do galerii zdjęć

Grupa 40 dzieci wyjechała w piątek 22 lipca o 06:00, z Topoli Królewskiej autokarem w kierunku Zakopanego. W Poddębicach dosiadła grupa 9 dzieci.  W piątek w Zakopanem pojawił się również Senator Błaszczyk, by towarzyszyć grupie kolonijnej w pierwszych chwilach po przyjeżdzie. Spokojny o zakwaterowanie, warunki pobytu oraz opiekę nad dziećmi, w niedzielę opuścił pensjonat "Halina".

W sobotę 23 lipca, wczesnym rankiem cała grupa udała się na skocznię w Zakopanem, by z bliska przyglądać się letnim eliminacjom skoków narciarskich FIS Grand Prix 2011. Uczestnicy kolonii mogli z bliska zobaczyć skoki narciarskie z udziałem najlepszych skoczków narciarskich świata!

W poniedziałek 25 lipca młodzież oraz dzieci byli na spotkaniu z mistrzem świata w biegach narciarskich z 1978 r. – Józefem Łuszczkiem

W środę, 27 lipca grupa kolonijna udała się na zorgaznizowaną wycieczkę z przewodnikiem do Krakowa. Przez cały dzień grupa zwiedzała wszystkie atrakcje dawnej stolicy Polski, wysłuchała również ciekawych historii oraz opowiadań Przewodnika.  

Nastepnego dnia, w czwartek uczestnicy kolonii udali się autokarem na wycieczkę do Morskiego Oka. W czasie kolonii dzieci odwiedziły również Muzeum Kornela Makuszyńskiego, gdzie na własne oczy zobaczyły mieszkanie, zdjęcia oraz pamiątki wielkiego pisarza. 

Mimo deszczowej pogody dzieci nawet na chwilę nie dopadła nuda. Co wieczór w ośrodku wypoczynkowym opiekunowie organizowali dla swoich podopiecznych zabawy, dyskoteki, konkursy poetyckie, recytatorskie.  W ostatnim tygodniu miał miejsce chrzest kolonijny, który młodzież zapamięta na długo. 

W czwartek, 4 sierpnia kolonie dobiegły końca. Rankiem cała grupa wsiadła do wynajętego autokaru i z uśmiechem na twarzach, bezpiecznie wrócili do domów. Dzieci wysiadły w Szadku, w Poddębicach i w Topoli Królewskiej. Uściskom i radosnym powitaniom nie było końca. 


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.