Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
wydarzenia

Zaproszenie do Ozorkowa

Burmistrz Miasta Ozorków Jacek Socha zaprosił Senatora Przemysława Błaszczyka do Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie. 30 maja -  w poniedziałek odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt."Skarby Miasta Ozorkowa". Zaprezentowane zostały dokumenty, fotografie, foldery, pieczęcie, tablice urzędowe, stare mapy, dawne plany miasta. Wcześniej - w piątek 27 maja - również w MOK w Ozorkowie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i literackiego pt."Wczoraj i dziś". Wystawione zostało przedstawienie teatralne pt."Ozorków...moje miasto". 

Senator nie pojawił się na uroczytościach, ponieważ wraz z innymi politykami i samorządowcami przebywał na Litwie. 

Zaproszenie na Dni Sieradza 2011

Przewodniczący Rady Miejskiej Sieradza Pan Tomasz Olejnik oraz Prezydent Miasta Pan Jacek Walczak zaprosili Senatora Przemysława Błaszczyka na obchody "Dni Sieradza 2011". Tegoroczne święto Sieradza rozpoczęło się Mszą Świętą w niedzielę, 29 maja o godzinie 12:00 w kościele p.w. Św. Urszuli Ledóchowskiej (przy ulicy Krakowskie Przedmieście 123a).

Senator nie pojawił się na uroczytościach, ponieważ wraz z innymi politykami i samorządowcami przebywał na Litwie.

Zaproszenie na XXI Targi Rolniczo - Ogrodnicze w Kościerzynie

Senator Przemysław Błaszczyk serdecznie dziękuje za zaproszenie na XXI Targi Rolniczo - Ogrodnicze w Kościerzynie. Targi odbyły się w ostatni weekend maja 28-29.05.2011 r. Ich organizatorem był Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach Oddział w Kościerzynie. 

Senator nie pojawił się na uroczytościach, ponieważ wraz z innymi politykami i samorządowcami przebywał na Litwie. 

850 - lecie Archikolegiaty w Tumie

W niedzielę, 22 maja 2011 r. Senator Przemysław Błaszczyk  na zaproszenie Starosty Łęczyckiego Wojciecha Zdziarskiego, Burmistrza Miasta Łęczyca Andrzeja Olszewskiego oraz biskupa Andrzeja Dziuby uczestniczył w obchodach 850 – lecia Archikolegiaty w Tumie.  Największy i najpiękniejszy zabytek sztuki romańskiej w Polsce obchodził 850 – lecie konsekracji. Archikolegiata w Tumie to XII wieczny zabytek, miejsce wyjątkowe ze względu na ważne dla losów naszego kraju wydarzenia.

Relacja z obchodów 850 - lecia Archikolegiaty w Tumie - Starostwo Powiatowe w Łęczycy

Galeria zdjęć Urzędu Miasta Łęczyca - Urząd Miasta w Łęczycy

Polska jest jedna - rozmowy o Polsce

W ramach akcji "Polska jest jedna - rozmowy o Polsce" duże, kilkudziesięcioosobowe grupy parlamentarzystów PiS będą odwiedzać poszczególne regionu kraju. Akcja rozpoczęła się w tę sobotę od województw: opolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i podlaskiego. Senator Przemysław Błaszczyk w sobotę przebywał w Opolu, gdzie wziął udział w debacie na temat Rozwoju Polski. Oprócz tego, w panelu dyskusyjnym są tematy: Państwo, Gospodarka, Społeczeństwo. Wśród parlamentarzystów z PiS- u swój udział w debacie potwierdzili Beata Szczygło, Jacek Kurski, Joachim Brudziński.

I Diecezjalna Pielgrzymka Samorządowców Diecezji Łowickiej do Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu

Kościół w Głogowcu
Kościół w Głogowcu

Biskup Łowicki Andrzej Dziuba zaprosił Senatora Przemysława Błaszczyka na I Diecezjalną Pielgrzymkę Samorządowców Diecezji Łowickiej do sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu w niedzielę 15 maja br. Zaproszenia zostały skierowane do parlamentarzystów, prezydentów i burmistrzów miast, starostów powiatów i wójtów gmin, a także zaproszeni zostali sołtysi i rady sołeckie. Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. o godz. 12.00.

Kościół w Głogowcu 

Konferencja z okazji 30. rocznicy rejestracji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych "Solidarność"

Senator Przemysław Błaszczyk serdecznie dziękuję za zaproszenie na Konferencję z okazji 30. rocznicy rejestracji Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych "Solidarność" w Warszawie. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych "Solidarność" to jeden z najstarszych związków rolniczych w Polsce. 

Więcej informacji o konferencji 

Msza św. w intencji śp. Senator Janiny Fetlińskiej

We wtorek 10 maja o godz. 13 w Kościele Farnym w Ciechanowie została odprawiona Msza Święta w intencji śp. Senator Janiny Fetlińskiej. We Mszy wzięli udział: Senator Przemysław Błaszczyk oraz posłowie i senatorowie Klubu Parlamentarnego PiS. Po mszy św. parlamentarzyści złożyli kwiaty na grobie śp. Senator Janiny Fetlińskiej.

Obchody Dnia Strażaka w Łęczycy

10 maja 2011 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka. Senatora Przemysława Błaszczyka reprezentował Emil Sobczyk - Dyrektor Biura Senatora w Łęczycy, który złożył na ręcę Komendanta Powiatowej Straży Pożarnej w Łęczycy mł. bryg. Jarosława Ostrowskiego życzenia dla wszystkich strażaków.

Odsłonięcie tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy smoleńskiej w Pabianicach

W niedzięlę, 8 maja w Pabianicach odbyło się uroczyste wmurowanie tablicy upamiętniającej ofiary katastrofy smoleńskiej w Pabianicach. Pamiątkową tablicę ufundowali mieszkańcy miasta. Została ona umieszczona w sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbego. Tablica w sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbego jest pierwszą w tym mieście, która poświęcona jest tragicznym wydarzeniom z kwietnia 2010 roku. Zdaniem senatora Prawa i Sprawiedliwości Przemysława Błaszczyka, Polacy chcą i będą w ten sposób upamiętniać ofiary tej katastrofy. Na uroczystościach, oprócz niego i Antoniego Macierewicza, pojawili się liczni politycy PiS, m.in. Anna Fotyga i Nelli Rokita, posłowie z regionu łódzkiego: poseł Marek Matuszewski, poseł Szczęsny Zarzycki, poseł Andrzej Dera.


Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.