Senator Przemysław Błaszczyk


Senat
Sejm
Kurier Senacki

Zaprzyjaźnione strony
PiS - www.pis.org.pl/2012.php
Forum Młodych PiS - www.pis.org.pl/un...
PiS Zgierz - pis-zgierz.pl/
PiS Łódź - www.pis.org.pl/unit.php?...
Sympatycy PiS - www.sympatycypis.pl/
Urząd Marszałkowski w Łodzi - www.l...
Łódzki Urząd Wojewódzki - www.lod...
Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa - www.lod...
Powiat Łęczycki - www.leczycki.pl/asp...
Powiat Kutnowski - www.kutno.pl/
Powiat Poddębicki - www.poddebicki.pl/
Powiat Łowicki - www.powiat.lowicz.pl/
Gazeta Lokalna Kutna i Regionu - www.g...
Nowy Łowiczanin - www.lowiczanin.info/
Strona Europosła Wojciechowskiego - w...
Strona Posła na Sejm RP Piotra Polaka - w...
Strona Posła na Sejm RP Marka Matuszewskiego - w...
Portal mojaleczyca.pl - mojaleczyca.pl
Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi w Uniejowie

9 lipca przy Termach Uniejów odbyły się czwarte Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów.

Organizatorami zawodów byli: Urząd Miasta w Uniejowie,  P.G.K. TERMY UNIEJÓW Spółka z o. o. w Uniejowie,  Wielkopolski Związek Hodowców Koni oraz Stadnina Koni Brzeziny –  Mariusz Pęcherzewski.

Zawody rozpoczął przejazd zawodników ulicami miasta ze sztandarem Wielkopolskiego Związku Hodowców Koni, pod patronatem którego odbywała się impreza. Zawodnicy startowali w czterech podstawowych kategoriach: dorośli w powożeniu zaprzęgami jednokonnymi i parokonnymi, oraz dorośli w powożeniu zaprzęgami kucy pojedynczymi i zaprzęgami kucy w parach. Dodatkowo odbyły się przejazdy młodzieży do lat 18 w zaprzęgach kucy.

Otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Uniejowa Józef Kaczmarek. Na specjalnym utworzonym parkurze wykonano 37 przejazdów. Dystans, jaki miały do pokonania zaprzęgi wynosił 470 m, wyznaczone tempo 240 m/min, przewidziana norma czasu 1,58 min.  Podczas przejazdów liczyło się: wytrenowanie, zwinność, prędkość przejazdu oraz zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych. Po rozgrywkach Senator RP Przemysław Błaszczyk wspólnie z Przewodniczącym Rady Miasta w Uniejowie Januszem Kosmalskim oraz Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Uniejowie Sławomirem Goszczykiem wręczył nagrody Zwycięzcom i udekorował konie.

Na imprezie tej Senator Błaszczyk był obecny dzięki zaproszeniu Pana Mariusza Pęcherzewskiego, za co serdecznie dziękujemy!

 
 
 
 
 
 
 

Polityka prywatności
Zamknij
Pokaz
»   Serdecznie witam Państwa na mojej stronie. Dziękuję, że obdarzyliście mnie swoimi głosami w wyborach parlamentarnych w dniu 25 października 2015r.